I N T E R M E D I A. A K T U A L I Z A C J E

: Function ereg() is deprecated in /includes/file.inc on line 649.

"Intermedia. Aktualizacje" to rozbudowany eksperyment wystawienniczy i dydaktyczny - prezentacja Wydziału Intermediów ASP w Krakowie jako projektu, dzieła w procesie i zespołu (a raczej środowiska) - kadry, studentów, studentek, absolwentów i osób współpracujących.

Prezentacja obejmuje wystawę i serię warsztatów i wykładów, pokazów performansów oraz koncertów realizowanych przez ludzi i nie-ludzi w Galerii Spokojna na Wydział Sztuki Mediów ASP w Warszawie, a także pokaz filmów, który odbył się gościnnie w KinieLab w CSW Zamek Ujazdowski (17.12.2014).

Idiom intermedialności, jego historyczne konotacje wraz ze współczesnymi aktualizacjami i uwarunkowaniami, wydaje się adekwatnie opisywać zjawisko pogranicza nie tylko mediów z obszaru sztuk wizualnych, lecz także hybrydowego, post-medialnego doświadczania i przetwarzania form filmowych, dokumentalnych, eksperymentów z obszaru sztuki wideo, instalacji i życia codziennego.

 

Finisaż - czwartek 8 stycznia 2015 g. 19.00 !!!

koncert-performans: Maria Olbrychtowicz, Piotr Madej, Patrycja Maksylewicz, Denim Szram & ramiona robotów oraz Wyroby Technopodobne czyli muzyka improwizowana, generatywna i lot rakiety dźwiękowej w przestrzeń kosmiczną!

Galeria Spokojna, Wydział Sztuki Mediów ASP, Warszawa, Więcej

I N T E R M E D I A. A K T U A L I Z A C J E