In Out Festival 2015. Zgłoszenia do konkursu jeszcze do 31 marca 2015

: Function ereg() is deprecated in /includes/file.inc on line 649.

Centrum Sztuki Współczesnej Łaźnia oraz Narodowy Instytut Audiowizualny zapraszają do wzięcia udziału konkursie organizowanym w ramach 9 edycji In Out Festival. Konkurs jest częścią IN OUT FESTIWAL, który odbędzie się w dniach 24-26 kwietnia 2015 w Centrum Sztuki Współczesnej Łaźnia 2 w Gdańsku Nowym Porcie, przy ul. Strajku Dokerów 5.

Tematem konkursu dźwięk / obraz. Konkurs jest dwuetapowy, a jury I etapu konkursu do 10 kwietnia 2015 wybierze 25 artystów, których prace zostaną zakwalifikowane do II etapu konkursu. Tym samym prace zostaną pokazane podczas przeglądów w CSW Łaźnia. Artyści zakwalifikowani do II etapu zostaną zaproszeni na festiwal do Gdańska. Jurorami, którzy zdecydują o przyznaniu nagród ufundowanych przez Marszałka Województwa Pomorskiego Mieczysława Struka i Narodowy Instytut Audiowizualny są Mikołaj Trzaska, Wojciech Bąkowski i Frieder Schlaich.

Nagrody:
I nagroda w wysokości 8 000 PLN ufundowana przez Narodowy Instytut Audiowizualny
II nagroda w wysokości 4 000 PLN ufundowana przez Marszałka Województwa Pomorskiego Mieczysław Struka
Oprócz nagród przyznane zostaną również wyróżnienia honorowe. Najlepsze prace wideo zostaną umieszczone w NINATECE na stronie Narodowego Instytutu Audiowizualnego (www.ninateka.pl) oraz znajdą się na płycie DVD. Konkurs jest skierowany do pełnoletnich artystów wizualnych i filmowych.


Konkurs jest skierowany do pełnoletnich artystów wizualnych i filmowych.
Czas trwania: powyżej 1 minuty , maksymalnie do 20 minut.
Animacje / Dokumenty / Etiudy filmowe / Eksperymenty / Wideo
Rok produkcji: praca powinna być nie starsza niż 3 lata.

Termin nadsyłania zgłoszeń wraz z czytelnie wypełnionymi załącznikami upływa 31 marca 2015.
Informacje dodatkowe, karta zgłoszenia oraz regulamin konkursu dostępne na stronach: inoutfestival.pl oraz www.laznia.pl