Sekcja ShowOFF Miesiąca Fotografii w Krakowie 2015

: Function ereg() is deprecated in /includes/file.inc on line 649.

Rozpoczął się nabór do 7. edycji Sekcji ShowOFF Miesiąca Fotografii w Krakowie - konkursu realizowanego z myślą o twórcach z Polski oraz Europy Środkowo-Wschodniej debiutujących na współczesnej scenie fotograficznej.

Do kolejnej odsłony Sekcji ShowOFF zgłaszać można zarówno artystyczne projekty fotograficzne, jak i multimedialne. W tym roku zespół kuratorski stworzy Marta Kołakowska (Galeria Leto) oraz trzech fotografów: Michael Ackerman, Martin Kollar oraz Igor Omulecki. Spośród nadesłanych zgłoszeń wybiorą osiem propozycji, które w maju 2015 roku zostaną zaprezentowane w formie wystaw podczas Miesiąca Fotografii w Krakowie (14 maja-14 czerwca).

Nowością Sekcji ShowOFF w 2015 roku jest zaproszenie do współpracy Ani Nałęckiej (Tapir Book Design), która wybierze dziewiątego laureata Sekcji. Nagrodą dla tej osoby będzie możliwość współpracy nad projektem własnej książki oraz jej publikacja.
Zgłoszenia można nadsyłać do północy 18 stycznia 2015 roku pod adresem: showoff@photomonth.com. Przesyłać można projekty fotograficzne lub/i multimedialne, zarówno ukończone, jak i będące jeszcze w trakcie realizacji. Nie ma żadnych ograniczeń pod względem tematu czy techniki wykonania zdjęć lub materiałów wideo.

Biogramy Jurorów, Regulamin oraz Formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie www.photomonth.com w zakładce Sekcja ShowOFF.