Krótko

  • 5.12, g.18 - 4.1.09

    - Republika Bananowa. Ekspresja lat 80., CSW Łaźnia,

    Gdańsk

  • 5.12, g.19 - 5.1.09

    - Erwina Ziomkowska, Przemiany, Otwarta Pracownia,

    Kraków

  • 5.12.08, g.19

    - pokaz slajdów Mikołaja Długosza Ładny Real, Mediateka, Plac Teatralny 5,

    Wrocław

  • 5.12, g.18 - 4.1.09

    - Marzanna Morozewicz, Martwe natury, Galeria Arsenał,

    Białystok

  • 5.12, g.19 - 31.1.09

    - Jiri David, Grzegorz Sztwiertnia, Jarosław Modzelewski, Kristof Kintera, Jiri Kovanda, Denisa Lehocka, Marek Meduna,...no places no frontiers..., Dominik Art Projects

    Kraków

  • 5.12.08, g.18-24

    - odtworzenie pracy Henryka Stażewskiego Dziewięć promieni światła na niebie, północny dziedziniec PKiN,

    Warszawa

  • 5.12 - 4.1.09

    - Katarzyna Majak, UsadowienieGaleria Wozownia,

    Toruń

  • 5.12.08, g.19

    - Przemek Czepurko, Needle for Teeth, ul. Sobieskiego 19,

    Kraków

  • 5.12, g.18 - 13.1.09

    - Pola Dwurnik, Elke Krystufek, Danuta Kuciak, Pycha, Austriackie Centrum Kultury,

    Warszawa

  • 5.12, g.18 - 4.1.09

    - Grzegorz Dąbrowski, Fotografie, Galeria Arsenał,

    Białystok

  • 5.12.08, g.19

    - Strike Back, Galeria [ON],

    Poznań

  • 4.12.08, g.18

    - spotkanie z Peterem Fraserem towarzyszące wystawie No Such Thing as Society, CSW Zamek Ujazdowski,

    Warszawa

  • 4.12.08, g.19

    - Paweł Wocial, Spirit of Ecstasy, Dziedziniec Sztuki, Stary Browar,

    Poznań

  • 4.12, g.17 - 4.1.09

    - Magdalena Samborska, Celebracja Nieobecności, Galeria Bałucka,

    Łódź

  • 4.12, g.18.30 - 28.12.08

    - Laboratorium, Galeria Bielska BWA,

    Bielsko-Biała

  • 4.12, g.18.15 - 28.12.08

    - Partum post mortem, Galeria Bielska BWA,

    Bielsko-Biała

  • 3 - 7.12.08

    - Festiwal mikro_makro 2,

    Słupsk

  • 3.12.08, g.18

    - wykład Stanisława Rukszy Guy Ben Ner i Paweł Althamer - artyści familijni, Galeria Sektor I,

    Katowice

  • 3.12, g.18 – 11.12.08

    - Barbara Pilch, Stany, Galeria Arsenał,

    Poznań

  • 3.12, g.18 - 12.1.09

    - Zbigniew Dłubak, Krajobraz peryferyjny, Galeria Asymetria, ul. Nowogrodzka 18a m 8,

    Warszawa

  • 3.12.08, g.15 - 5.1.09

    - Alfabet sztuki, Baszta Czarownic,

    Słupsk

  • 3.12, g.19 – 10.12.08

    - Jens Nippert, Galeria Arsenał (galeria Aneks),

    Poznań

  • 3.12, g.19 - 23.12.08

    - Elwira Szeflińska, malarstwo, Galeria Krytyków Pokaz,

    Warszawa

  • 3.12 - 5.1.09

    - Jakub Czyszczoń, Utwory wybrane, Galeria Start,

    Warszawa

  • 3.12.08, g.19

    - Ewa Łowżył, Kobas Laksa, Memento Vulgari, Dziedziniec Muzeum Archeologicznego, ul.Wodna 27 (Pałac Górków),

    Poznań

  • 2-3.12.08

    - Alina Zazimko, Ianina Prudenko, jaka? sztuka! - sztuka wschodniej europy?, spotkanie pierwsze, Galeria Kont,

    Lublin

  • 1.12.08, g.20

    - prezentacja prac Nira Evrona, CSW Zamek Ujazdowski,

    Warszawa

  • 29.11, g.19 - 31.1.09

    - Joanna Rajkowska, Camping, Galeria Kronika,

    Bytom

  • 29.11.08, g.18

    - Roch Forowicz i Tomasz Partyka, sztuka [do] demokracji: Odc. 5. [ostatni] Futurystyka, Komuna Otwock,

    Warszawa

  • 29.11, g.19 - 31.1.09

    - Jerzy Lewczyński & Mikołaj Długosz, Archeologie, Galeria Kronika,

    Bytom

  • 29.11.08, g.17

    - Wyzwolenia - Aleja Skarbów, Galeria Apteka Sztuki, Al. Wyzwolenia 3/5,

    Warszawa

  • 29.11.08, g.18

    - prezentacja najnowszego numeru magazynu DIK Fagazine, Raster,

    Warszawa

  • 29.11, g.19

    - Zygmunt Rytka, Energie, Pałacyk Kasyno w Podkowie Leśnej, ul. Lilpopa 18,

    Warszawa

  • 29.11.08, g.12

    - spotkanie/warsztat/akcja Public Movement Workshop, CSW Zamek Ujazdowski,

    Warszawa

  • 28.11.08, g.18

    - Artur Malewski, Heksakosjoiheksekontaheksafobia, Zona Sztuki Aktualnej,

    Łódź

  • 28.11.08, g.18

    - panel dyskusyjny Jak odnaleźć Stryjeńską?, Muzeum Narodowe, Gmach Główny, sala "U Samurajów",

    Kraków

  • 28.11, g.19.30 - 15.12.08

    - Agnieszka Chojnacka, Over the rainbow, Galeria Manhattan,

    Łódź

  • 27.11.08, g.18

    - wykład Kuby Szredera Publiczny potencjał sztuki, CSW Łaźnia,

    Gdańsk

  • 27.11, g.19 - 20.1.08

    - Todd Hido, Between the Two, Yours Gallery,

    Warszawa

  • 27-30.11.08

    - digital_ia.08, Klub 13 Muz,

    Szczecin

  • 27.11, g.18

    - Joanna Rajkowska, Video Now Vol.1, Centrum Sztuki Filmowej, ul. Sokolska 66,

    Katowice

  • 27.11, g.18

    - Marek Szczęsny, Grawitacja, Galeria Foksal,

    Warszawa

  • 27.11.08, g.19

    - pokaz filmów Agnieszki Brzeżańskiej, Kino pod Baranami,

    Kraków

  • 27.11, g.18 – 18.1.09

    - Tadeusz Dominik, Za oknem jest ogród..., Królikarnia,

    Warszawa

  • 27.11, g.19 - 1.2.08

    - Marek Piasecki, Fragile, Zachęta,

    Warszawa

  • 27.11, g.18 - 10.1.09

    - Tomasz Tatarczyk, Powierzchnia wody zmarszczyla sie..., Galeria Zderzak,

    Kraków

  • 27.11, g.18 - 17.12.08

    - Kuba Bąkowski, Studium do filmu w muzeum historii naturalnej, Galeria Entropia,

    Wrocław

  • 27 i 28.11, g.18

    - Akademia Ruchu, Cztery wykłady (akcja plastyczna), CSW Zamek Ujazdowski,

    Warszawa

  • 27.11, g.19.13 - 4.12.08

    - Marek Targoński, W stronę sztuki telematycznej, Galeria 13 Muz,

    Szczecin

  • 26.11.08, g.18

    - debata Prawo do wolnej kultury, z cyklu Forum Indeksu 73, Klub Garnizonowy (byłe Kino Zawisza), ul. Słowackiego 3 we Wrzeszczu,

    Gdańsk

  • 25.11 - 8.12.08

    - Gromek, Musiol, Szyma, Sadkowski, Salon Niepodległości 2008, Piksel,

    Warszawa

  • 25.11, g.19 - 23.12.08

    - Olaf Brzeski, Zza grobu, Galeria Piekary,

    Poznań

  • 27.11, g.18 - 31.1.09

    - Pola Dwurnik, Młodzi malarze krakowscy, Galeria Potocka,

    Kraków

  • 6.12, g.14.30 - 28.12.08

    - Random in Radom, II Festiwal Sztuki im. Jerzego Buszy, Muzeum im. Jacka Malczewskiego,

    Radom