Krótko

  • 12.3, g.19 - 30.4.15

    - Magdalena Karpińska, Oko, galeria Starter,

    Warszawa

  • 12.3, g.18 - 13.4.15

    - Czym się zajmujesz?, galeria Salon Akademii,

    Warszawa

  • 12.3, g.19 - 26.3.15

    - Alicja Pulik, Szymon Popielec, Odpust, Galeria Labirynt 2,

    Lublin

  • 11.3.14, g.18

    - Gizela Mickiewicz, Masa i stan, galeria Stereo, ul. Miedziana 11,

    Warszawa

  • 7.3, g.18 - 4.4.15

    - Tomasz Ferenc, American Landscapes, galeria FF,

    Łódź

  • 7.3, g.17 - 5.4.15

    - Sonia Rammer, Wyspa, BWA‏,

    Gorzów Wlkp.

  • 6.3, g.20 - 5.4.15

    - Iwona Demko, Anioły.net, Galeria Sztuki,

    Legnica

  • 6.3 – 5.4.15

    - Daniel Krysta, Blik, galeria RING,

    Legnica

  • 6.3, g.18 - 8.4.15

    - wystawa kolekcji galerii Labirynt w Lublinie, galeria Podlaska,

    Biała Podlaska

  • 6.3, g.19 - 31.5.15

    - Kanibalizm? O zawłaszczeniach w sztuce, Zachęta,

    Warszawa

  • 6.3, g.18 - 20.3.15

    - Stachu Szumski & Michał Linow, Postbranding, Galeria MD_S,

    Wrocław

  • 6.3.15, g.19

    - Fotosynteza, galeria Entropia,

    Wrocław

  • 6.3, g.19 - 29.3.15

    - Wilczyk & Wróblewski, Blue Pueblo, BWA,

    Zielona Góra

  • 6.3, g.18 - 16.5.15

    - Magda Moskwa. Nomana, MS2,

    Łódź

  • 5.3 - 12.4.15

    - Sławomir Pawszak, Painter's Dilemma, Galeria Sztuki im. Jana Tarasina,

    Kalisz

  • 5.3, g.18 - 16.4.15

    - Damir Očko, Studies on Shivering: The Hunt, Galeria Kasia Michalski,

    Warszawa

  • 5.3, g. 19 - 23.3.14

    - Iwona Zając, Cud ciężkiej pracy, Galeria Żak,

    Gdańsk

  • 5.3, g.18 - 26.4.15

    - Jerzy Bereś, Ja proponuję osąd, osąd tego, co Państwo w tej chwili widzą, GSW,

    Opole

  • 5.3, g.18 - 29.3.15

    - Anna Szprynger, galeria Arsenał,

    Poznań

  • 4.3, g.18 - 5.4.15

    - Łukasz Rudnicki, Bang Bang, Galeria Promocyjna,

    Warszawa

  • 4.3 - 30.4.15

    - Salon wiosenny „Plug - in", galeria Arsenał,

    Poznań

  • 3.3.15, g. 18

    - Tadeusz Złotorzycki, Sztuka i wolność, Galeria Entropia,

    Wrocław

  • 28.2, g.18 - 29.3.15

    - Janusz Łukowicz, Prace na papierze, galeria Szara,

    Cieszyn

  • 28.2.15

    - Trzy Czte Ry! Performance!, BWA,

    Zielona Góra

  • 28.2, g.18 - 18.4.15

    - Wiktor Gutt, Papierek lakmusowy, Pola Magnetyczne,

    Warszawa

  • 28.2, g.18 - 14.3.15

    - Małgorzata Borek, Próby koloru, galeria Imaginarium,

    Łódź

  • 28.2.15, g.18

    - Waldemar Cichoń, Lucky Loser, galeria EL,

    Elbląg

  • 28.2, g.19 - 18.4.15

    - Mikołaj Małek, Prace; Bartosz Zaskórski, Zmyślenie, CSW Kronika,

    Bytom

  • 27.2.15, g.19

    - Szymon Kurpiewski, Oh Andy... you make me so shaking!, galeria Ego,

    Poznań

  • 27.2, g.19 - 10.5.15

    - Anna Jermolaewa, Dobre czasy, złe czasy, Zachęta,

    Warszawa

  • 27.2, g.19 - 12.4.15

    - Olaf Brzeski, Czułe spojrzenie, Galeria Labirynt,

    Lublin

  • 27.2, g. - 26.4.15‏

    - Pracownia ul. Lea 44, Kraków, MCSW Elektrownia,

    Radom

  • 27.2 - 19.4.15

    - Projekt Metropolis, Muzeum Śląskie w Katowicach, Kopalnia Guido w Zabrzu, przestrzeń publiczna miasta Tychy, Czytelnia Sztuki w Gliwicach, CSW Kronika,

    Bytom

  • 27.2.15, g.17

    - Skate Concrete, Centrum Sztuki WRO,

    Wrocław

  • 27.2, g.18 - 12.4.15

    - Grzegorz Klaman, Rewolucja u Bram, Galeria Kameralna,

    Słupsk

  • 26.2, g.18 - 29.3.15

    - Anna Panek, Rozpuszczanie, CSW Zamek Ujazdowski,

    Warszawa

  • 26.2, g.19 - 11.4.15

    - Thomas van Linge, Terra Inc., Zona Sztuki Aktualnej,

    Szczecin

  • 26.2.15, g.19

    - Zofia Gramz, Paweł Wocial, I znowu wszystko od początku, galeria Monopol,

    Warszawa

  • 26–1.2.15

    - Performans w Muzeum, MSN,

    Warszawa

  • 24.2, g.17 - 12.4.15

    - Katedra, galeria Elektor,

    Warszawa

  • 24.2, g.18 - 2.4.15

    - Monika Korona, galeria XX1,

    Warszawa

  • 23.2.15, g.19

    - Młode Malarstwo w Gdańsku. Dyplomy 2014, Aula ASP,

    Gdańsk

  • 23.2, g.18 - 6.3.15

    - Tribute to Emmett Williams, galeria AT,

    Poznań

  • 20.2, g.19 - 20.3.15

    - Marian Warzecha. Collage 1946-1949, galeria Piekary,

    Poznań

  • 20.2, g.19 – 13.3.15

    - Magda Franczak, Sen o mostach przyprószonych śniegiem, Galeria Manhattan,

    Łódź

  • 20.2, g.18 - 8.3.15

    - Dorota Dawidowicz, Wonder Years, Wozownia,

    Toruń

  • 20.2, g.18 - 18.3.15

    - Paweł Opaliński, Krajobraz minimalny, fotografia, Galeria Muzeum Stanisława Staszica

    Piła

  • 20.2, g.17 - 20.3.15

    - Procesy równoległe, BWA,

    Sanok

  • 20.2, g.18 - 19.4.15

    - Andrzej Czarnacki, Skłonność uparta, ms1,

    Łódź

  • 20.2.15, g.20

    - Anna Bąk, 9 minut, Pracownia Portretu,

    Łódź

  • 20.2, g.18 - 1.6.15

    - Agnieszka Brzeżańska, Ziemia rodzinna/Ma Terra; Ziemia, Muzeum Współczesne

    Wrocław

  • 19.2, g.19 - 5.3.15

    - Zuzanna Klein, Uważają nas za żywych, Galeria Labirynt 2,

    Lublin

  • 19.2, g.18 - 27.2.15

    - Małgorzaty Kręckiej-Rozenkranz, Miłość i inne demony, Galeria ASP,

    Gdańsk

  • 19.2, g. 18 - 16.3.15

    - Jan Rylke, Land art, Galeria Działań,

    Warszawa

  • 19.2, g.19 – 15.3.15

    - NIECHCĄCY - kolekcja Vlepvnetu, BWA,

    Zielona Góra

  • 19.2, g.19.30 - 22.3.15

    - Marek Rogulus Rogulski, Hiperbola - bańki, chmury, modele i fantomy, Państwowa Galeria Sztuki,

    Sopot

  • 19.2, g.19 - 31.3.15

    - Grzegorz Stefański, New Face, Lookout Gallery,

    Warszawa

  • 17.2, g.19 - 22.3.15

    - Gry z aparatem / czas przeszły dokonany, Galeria Fotografii pf,

    Poznań

  • 16.2, g.18 - 27.2.15

    - Widzenia, Stacja Muranów, Fundacja Sławek Generała Władysława Andersa 13,

    Warszawa

  • 14.2, g.14 - 3.4.15

    - Alfabet rzeźby - vwzż; Adam Garnek, Turbina; Ewa Wesołowska, O=O, CRP,

    Orońsko

  • 14.2.15, g.19

    - Jerzy Lewczyński, Znalezione w NY (1979), galeria Asymetria,

    Gdańsk

  • 14.2, g.19 - 17.4.15

    - Iza Tarasewicz, Logistyka odzysku, BWA

    Warszawa

  • 13.2, g.18 - 8.3.15

    - Aleksandra Bujnowska, Arkadiusz Karapuda, Natura - Miejsce - Kultura, Płocka Galeria Sztuki,

    Płock

  • 13.2, g.19 - 21.3.15

    - Justyna Górowska, Dziewczyna, która poślubiła wulkan, galeria lokal_30,

    Warszawa

  • 13.2, g.18 - 13.3.15

    - Paweł Matyszewski, Pogranicze Trwania, Galeria Bardzo Biała,

    Warszawa

  • 13.2, g. 19 - 12.4.15

    - Czekając na lepsze czasyMiejsce Projektów Zachęty

    Warszawa

  • 13.2, g.18 - 19.3.15

    - Konrad Kuzyszyn, Stąd/Wstecz; Andrzej Dworakowski, 20/20; galeria Arsenał,

    Warszawa

  • 13.2, g.18 - 8.3.15

    - Dong Yoon Kim, Bieg królowej, CSW Łaźnia 2,

    Gdańsk

  • 13.2, g.18 - 15.3.15

    - Bartek Jarmoliński, Panaceum, BWA,

    Gorzów Wlkp.

  • 13.2, g.18 – 8.3.15

    - Anna Płotnicka, Trzymam się powietrza; Zofia Martin, Wesoła gromadka; Przemysł ciężki to ja, Wozownia,

    Toruń

  • 12.2.15

    - Logiczna emocja. Współczesna sztuka japońska; Omer Fast; Nikifory; Mikołaj Smoczyński, Dwa cykle; Młody Izrael, MOCAK,

    Kraków

  • 12.2, g.19 - 3.3.15

    - Mateusz Piestrak, Granica, Poznańska Galeria Nowa,

    Poznań

  • 12.2, g.18 - 6.3.15

    - Niewidzia(l)ne. Fotografie aktów z archiwów FAF, Fundacja Archeologii Fotografii,

    Warszawa

  • 12.2.15

    - Andrzej Wróblewski: Recto / Verso. 1948-1949, 1956-1957; Gdyby dwa morza miały się spotkać, Muzeum Sztuki Nowoczesnej,

    Warszawa

  • 12.2, g.18 - 15.3.15

    - Elbląg Plastyczny: Monika Wyłoga & Wiola Stankiewicz, galeria EL,

    Elbląg