Krótko

  • 16.4, g.18 - 10.5.15

    - Anna Wiącek, Bluecollection, GSW,

    Opole

  • 16.4.15, g.19

    - Małgorzata Kosiec, Abstract, andel's Hotel,

    Łódź

  • 15.4 – 19.7.15

    - Prawda Piękno Dobro. Z kolekcji Zachęty, Kamienica Hrabiego Raczyńskiego, pl. Małachowskiego 2,

    Warszawa

  • 14.4, g.18 - 30.5.15

    - Józef Żuk Piwkowski; Dorota Wielkosielec, galeria XX1,

    Warszawa

  • 11.4, g.19 - 16.5.15

    - Eric Pawlitzky, Cyjan, galeria 81 STOPNI,

    Warszawa

  • 11.4, g.19 - 24.5.15

    - Karolina Breguła, Ja po rzeźbach nie płaczę, galeria lokal_30,

    Warszawa

  • 11.4 - 16.5.15

    - Zakochałeś się w kimś, kto nie istnieje, Strefa Be Narodowego Starego Teatru,

    Kraków

  • 11.4, g.18 - 12.4.15

    - Maga Sokalska, Elegant, Galeria Szara,

    Cieszyn

  • 10.4, g.18 – 3.5.15

    - Monika Shaded, Nieoczekiwane, Galeria Miejska Arsenał,

    Poznań

  • 10.4, g.18 - 28.4.15

    - Joanna Krzysztoń, Grzegorz Rogala, Instrument, galeria Entropia,

    Wrocław

  • 10.4, g.19 - 24.4.15

    - Paulina Litwin, ...et nihil humanum..., Galeria Labirynt 2,

    Lublin

  • 10.4, g.18 – 24.5.15

    - Christina Dimitriadis, Technologie siebie, galeria Studio,

    Warszawa

  • 10.4 – 9.5.15

    - Izabella Gustowska, ...about my Josephines..., UP Gallery,

    Berlin

  • 10.4, g.19 - 17.5.15

    - (Nie) dotykaj! Haptyczne aspekty sztuki polskiej po 1945 roku, CSW "Znaki Czasu",

    Toruń

  • 10.4, g. 18 - 27.4.15

    - Andrzej Artymowicz, Żywioły, Galeria Działań,

    Warszawa

  • 9.4, g.17 - 26.4.15

    - Klaudyna Lewczuk, Zabawa dziecięca, Centrum Sztuki WRO,

    Wrocław

  • 9.4, g.17 - 15.4.15

    - Giuseppe Santagata, A leap into the shadows, Centrum Aktywności Twórczej,

    Ustka

  • 9.4, g.18 - 3.5.15

    - Robert Mainka, W poszukiwaniu zaginionej świątyni. Notatki do autorskiego filmu przygodowego, CSW Zamek Ujazdowski,

    Warszawa

  • 9.4, g.19.30 - 10.5.15

    - Tomasz Kopcewicz, Michał Szlaga, ODYSEJA #1, Państwowa Galeria Sztuki,

    Sopot

  • 2.4, g.19 - 26.4.15

    - Marcin Zawicki, Chorografia, BWA,

    Zielona Góra

  • 28.3, g.17 - 23.5.15

    - Ceci n'est pas cette pipe, galeria Propaganda,

    Warszawa

  • 28.3.15

    - Roland Grabkowski, Skrawki, galeria MD_S,

    Wrocław

  • 27.3, g.18 - 19.4.15

    - Łukasz Skąpski, Ludzie myślący o sztuce, BWA Sokół,

    Nowy Sącz

  • 27.3, g.19 – 30.8.15

    - Działaj albo giń! Gustav Metzger - Retrospektywa, CSW "Znaki czasu",

    Toruń

  • 27.3, g.17 - 30.4.15

    - Piotr Wójtowicz, Obrazy z literą A, BWA,

    Sanok

  • 27.3, g.19 - 26.4.15

    - Oskar Dawicki, Lacrimosa, galeria Labirynt,

    Lublin

  • 27.3, g.18 - 17.5.15

    - Krzysztof Wałaszek, Życie artysty z drugiej połowy XX wieku, BWA Awangarda,

    Wrocław

  • 27.3, g.19 - 10.5.15

    - Mateusz Kiszka & Urszula Kozak, W miejscu, Trafostacja,

    Szczecin

  • 27.3, g.19 - 30.4.15

    - Paweł Matyszewski, Odejdź ciało, galeria Piekary,

    Poznań

  • 27.3.15, g.19

    - Tomasz Ciecierski, Studia malarskie, galeria Le Guern,

    Warszawa

  • 27.3, g.18 - 7.6.15

    - Cristiano Mascaro, Sławomir Rumiak, Ślady ludzi, Międzynarodowe Centrum Kultury,

    Kraków

  • 26.3.15, g.18

    - Tymek Borowski, Nie ma czegoś takiego jak sztuka, BWA,

    Olsztyn

  • 26.3, g.19 - 30.4.15

    - Agata Kalinowska, Tylko się nie zakochaj, galeria Miejsce przy Miejscu,

    Wrocław

  • 26.3 g. 18 - 3.5.15

    - Ars moriendi/Sztuka umierania, BWA,

    Tarnów

  • 25.3, g.19 - 7.4.15

    - Michał Bartłomowicz, Cargo Cult: Copy and Imitation, galeria lokal_30,

    Warszawa

  • 24.3, g. 19 - 19.4.15

    - Magda Hueckel, Anima. Sacrum, ZPAF Gallery,

    Kraków

  • 21.3, g.14 – 3.5.15

    - Roland Wirtz, Immediatus, Bunkier Sztuki,

    Kraków

  • 21.3.15, g.19

    - Wojciech Puś, A/N, galeria Leto,

    Warszawa

  • 21.3, g.19 – 21.4.15

    - Hubert Pokrandt, Pająk, Brzuch Centrum Trawienia Wizji,

    Wrocław

  • 20.3, g.18 - 16.5.15

    - Joanna Malinowska, C.T. Jasper, Związki rozwiązki, Muzeum Sztuki,

    Łódź

  • 20.3, g.18 - 24.4.15

    - Maja Kitajewska, Pod skórą, Galeria Bardzo Biała,

    Warszawa

  • 20.3, g.19 – 17.4.15

    - Monika Masłoń, Do zobaczenia, Galeria Manhattan,

    Łódź

  • 20.3, g.18 - 18.5.15

    - Miękkie kody, Muzeum Współczesne

    Wrocław

  • 20.3, g.18 - 7.4.15

    - Pracownia animacji Ewy Ziobrowskiej, Zbiory, Galeria Działań,

    Warszawa

  • 20.3, g.19 - 12.4.15

    - Piotr Łakomy, Nieskończony pokój, BWA,

    Zielona Góra

  • 20.3.15, g.18

    - Ewa Surowiec-Butrym, Przywołanie, Galeria Bielska BWA,

    Bielsko-Biała

  • 20.3, g.20 – 3.5.15

    - Wojtek Wieteska, Nailing Love, Leica Gallery,

    Warszawa

  • 20.3, g. 19 - 17.4.15

    - Otwarta Pracownia 1995-2015, Otwarta Pracownia,

    Kraków

  • 19.3.15, g.19

    - Dawid Czycz, Woodland, galeria Zderzak,

    Kraków

  • 19.3, g.19 - 19.4.15

    - Rozdziały miasta, CSW Łaźnia 2,

    Gdańsk

  • 19.3.15, g.18

    - Mirosław Smerek i przyjaciele, BWA,

    Olsztyn

  • 19.3, g.19 - 12.4.15

    - Izabela Chamczyk, Zatrucia, andel's hotel

    Kraków

  • 19.3.15, g.17

    - Milan Kohout, Jak stajemy się bezdomni, Centrum Sztuki WRO,‏

    Wrocław

  • 19.3, g.19 - 19.4.15

    - Galeria Czasu Kultury, Atrium CK Zamek,

    Poznań

  • 18.3, g.18 - 3.5.15

    - NeSpoon, Blizny, BWA Szkło i Ceramika,

    Wrocław

  • 18.3, g. 18 - 9.4.15

    - Wiesław Łuczaj, Obrazy statystyczne, Joanny Zak, Miejsca i ścieżki, CE Stara Kotłownia,

    Olsztyn

  • 16.3.15, g.18

    - Karolina Balcer, Dom Wzorcowy, Dom Wzorcowy nr 31, WuWA,

    Wrocław

  • 16.3, g.18 - 27.3.15

    - Tomasz Drewicz, Zaraz wracam, galeria AT‏,

    Poznań

  • 15.3, g.18 - 17.5.15

    - Majątek, Królikarnia,

    Warszawa

  • 14.3.15, g.16-19

    - otwarcie siedziby Fundacji Galerii Foksal po przebudowie, Górskiego 1A,

    Warszawa

  • 13.3, g.18 - 30.4.15

    - Jerzy Kosałka, Artysta - Narodowi, galeria Biała,

    Lublin

  • 13.3.15, g.19

    - Claude RUTAULT/dé-finition/méthode 196. AMZ. 1985-1987, CSW,

    Toruń

  • 13.3; g. 18 - 30.4.15

    - Jerzy Kosałka, Artysta - Narodowi, Galeria Biała,

    Lublin

  • 13.3, g.18 - 12.4.15

    - Łukasz Prus-Niewiadomski, Świat jest w grze; Agnieszka Grodzińska, Ostre światło w lekkim cieple; Marcelo Zammenhoff, Słońce nad Lehistanem, Wozownia,

    Toruń

  • 13.3, g.19 - 3.4.15

    - Monika Niwelińska, Promieniowanie, galeria Entropia,

    Wrocław

  • 13.3.15, g.18

    - Matteo Terzaghi, Marco Zürcher, Hotel Silesia. What am I doing here?, Czytelnia Sztuki,

    Gliwice

  • 13.3, g.18 - 16.5.15

    - Robert Kuśmirowski, Tężnia; Attila Csörgő, Kwadratura koła, galeria Arsenał,

    Białystok

  • 13.3, g.18 - 12.4.15

    - Koń trojański, BWA,

    Katowice

  • 13.3, g.18 - 3.5.15

    - Zofia Rydet, Zapis socjologiczny (1978-1990), Muzeum Narodowe/Oddział Zielona Brama,

    Gdańsk

  • 12.3, g.19 - 26.3.15

    - Alicja Pulik, Szymon Popielec, Odpust, Galeria Labirynt 2,

    Lublin

  • 12.3, g.19 - 9.4.15

    - Ludomir Franczak, 1958, Fundacja Archeologia Fotografii,

    Warszawa

  • 12.3.15, g.20

    - Łukasz Patelczyk, Krajobraz po, Poznańska Galeria Nowa‏,

    Poznań

  • 12.3, g.19 - 31.5.15

    - Druga jesień, galeria Art Stations,

    Poznań

  • 12.3.15, g.18

    - Konteksty '90, Kontekst, BWA,

    Bydgoszcz