Krótko

  • 3.9, g.18 - 14.9.15

    - Roots & Fruits, Muzeum Współczesne

    Wrocław

  • 2.9, g.16 – 11.10.15

    - Krzysztof Gawronkiewicz, Krzesło w piekle, Galeria Bielska BWA,

    Bielsko-Biała

  • 31.8 – 4.10.15

    - WRO Résumé - druga odsłona, Centrum Sztuki WRO,

    Wrocław

  • 29.8.15, g.17

    - Love Me Tender, BWA,

    Gorzów Wlkp.

  • 29.8, g.18 – 3.9.15

    - Angela Kaisers, Bald, Lookout Gallery,

    Warszawa

  • 28.8, g.19 - 19.9.15

    - Anastazy B. Wiśniewski, Przystanek na żądanie, galeria BWAiUP,

    Piła

  • 28.8, g.19 - 25.10.15

    - Tomasz Wiech & Paweł Żukowski, Polska, Trafostacja,

    Szczecin

  • 28.8, g.19 – 15.11.15

    - Kamila Szejnoch, Poczekalnia, Trybuna Honorowa na Placu Defilad,

    Warszawa

  • 28.8, g.18 - 8.10.15

    - ZBIÓR (ZBOR). Konstruowanie archiwum, Galeria Arsenał,

    Białystok

  • 27.8.15, g.18

    - Performance z Białorusi, Galeria Arsenał elektrownia,

    Białystok

  • 27.8, g.18 - 13.9.15

    - Anastazy W. - prywatnie, galeria Muzeum Staszica,

    Piła

  • 27.8, g.18 - 27.9.15

    - Diana Lelonek, Zoe-terapia, CSW Zamek Ujazdowski,

    Warszawa

  • 27.8, g.20 - 17.9.15

    - Olga Dmowska, Wypluj wreszcie to, czym się karmisz, Fundacja Sztuczna,

    Warszawa

  • 25.8.15, g.19

    - Summer Jam 2015, ABC Gallery,

    Poznań

  • 22.8, g.19 – 6.9.15

    - Obserwatorium Miejskie: Granice, Galeria Miłość,

    Toruń

  • 21.8.15, g.21

    - Paweł Wocial, Loop #3, Matosek Niezgoda,

    Warszawa

  • 20.8.15, g.18

    - Karol Komorowski, Hardware, Służewski Dom Kultury,

    Warszawa

  • 19.8.15, g.19.30

    - Mateusz Choróbski i Anna Orłowska, Sklep przymuzealny, XS, ul. Narbutta 27A,

    Warszawa

  • 18.8, g.18 - 12.9.15

    - Leszek Oprządek, X1; Sylwia Caban, Plac zabaw nr 2. Obiekty Recyklingowe, galeria XX1,

    Warszawa

  • 17.08.15, g. 18

    Anka Leśniak, Eugenia żeni się, akcja artystyczna w ramach Invisible inVisible, ul. Drukarska 2,

    Łódź

  • 14.8, g.19 - 4.10.15

    - Ogrody, Zachęta,

    Warszawa

  • 12.8, g.18 - 12.9.15

    - Stanisław Dróżdż, Roman Opałka, Trzecie spotkanie, galeria Propaganda,

    Warszawa

  • 7.8, g.19 - 30.8.15

    - The Eagle Has Landed: Apollo 11 - 45 Years Later, BWA,

    Zielona Góra

  • 6.8, g.19 - 12.9.15

    - Ola Bujnowska, Granatowy to nowy czarny, galeria Monopol,

    Warszawa

  • 6.8.15, g.19

    - Projekt Trzaski, CSW Kronika,

    Bytom

  • 6.8 - 9.9.15

    - ​Kama Sokolnicka​, Jedno wynika z drugiego​, Dwie Lewe Ręce,

    Katowice

  • 6.8, g.18 - 30.8.15

    - Sławomir Mielnik, Zapatrzenie, GSW,

    Opole

  • 3-26.8.15

    - Logografowie. W ruchu, GSW,

    Opole

  • 1.8, g.18 - 30.8.15

    - Hard-Core: Strictly Digital / Ściśle cyfrowe, IS Wyspa,

    Gdańsk

  • 31.7 - 13.9.15

    - Basia Sokołowska, O przerażeniu istot żywych; Tytus Szabelski, Rekonstrukcja, Wozownia,

    Toruń

  • 31.7, g.18 - 6.9.15

    - Rezerwat. Mocne stąpanie po ziemi, BWA,

    Katowice

  • 31.7, g.19 - 19.9.15

    - Sztuka według polityki, Fundacja Profile,

    Warszawa

  • 24.7 - 2.8.15

    - Midnight Show. Porwani, w ramach 15. MFF T-Mobile Nowe Horyzonty, BWA Dizajn,

    Wrocław

  • 24.7, g.19 - 24.8.15

    - Harold Samples, Adam Gruba, Justyna Górowska, IAMESH, Księgarnia/Wystawa,

    Kraków

  • 24.7, g.18 - 27.9.15

    - Damien Hirst, New religion, CSW Łaźnia,

    Gdańsk

  • 23.7, g.18 - 31.8.15

    - Miasto - Przestrzeń - Maszyna, galeria EL,

    Elbląg

  • 17.7 - 23.8.15

    - Ruchome obrazy, w ramach 15. MFF T-Mobile Nowe Horyzonty, BWA Awangarda,

    Wrocław

  • 17.7, g.18 – 31.8.15

    - Dorota Sitnik, Alegorie tożsamości, Muzeum Współczesne

    Wrocław

  • 17.7, g.18 – 16.8.15

    - Mój kraj taki piękny. Polski komiks o polskiej rzeczywistości, galeria Arsenał,

    Poznań

  • 17.7, g.12 – 23.8.15

    - VII Ogólnopolska Wystawa Najlepszych Dyplomów Akademii Sztuk Pięknych 2015, Zbrojownia Sztuki,

    Gdańsk

  • 16.7, g.18 - 15.9.15

    - Noriyo Yoshida, Unfunctional comfort, Kochana gallery,

    Warszawa

  • 10.7, g.18 - 31.7.15

    - Koji Kamoji, Krystian Truth Czaplicki, galeria Entropia,

    Wrocław

  • 10.7, g.19 - 28.8.15

    - Biała Łódź, Kolekcja ze zbiorów Galerii Białej z Lublina, Galeria Manhattan,

    Łódź

  • 10.7.15

    - Marek Rogulski, Aerolit - zaplatanie energii; Judyta Bernaś, Wozownia,

    Toruń

  • 6.7, g.18 - 9.8.15

    - Andrzej Kurzawski, Obrazy ostatnie, Galeria Miejska Arsenał,

    Poznań

  • 5.7.15

    - Honorata Martin, Zadomowienie, Park Rzeźby na Bródnie,

    Warszawa

  • 4.7, g.16 - 6.9.15

    - Gesty znikania; Minimalne formy realności; Potlacz, Bunkier Sztuki,

    Kraków

  • 3.7, g.18 - 20.9.15

    - Czarodziejska góra, BWA Sokół,

    Nowy Sącz

  • 3.7, g. 19 - 30.8.15

    - Egzotyczne?, Miejsce Projektów Zachęty,

    Warszawa

  • 3.7.15, g.18

    - Judith Röder, Subtelności, galeria SiC! BWA

    Wrocław

  • 3.7.15, g.18

    - Dyplomy '15, Galeria Sztuki Współczesnej,

    Opole

  • 3.7.15, g.18

    - Martyna Jastrzębska, Vergessenheit; Leszek Lewandowski, Przestrzeń równoległa, IS Wyspa,

    Gdańsk

  • 3.7, g.19 - 23.8.15

    - Media Lab 4: Epectase & Krzysztof Maniak, Bycie i czas, Trafostacja Sztuki,

    Szczecin

  • 1.7, g.18 - 31.7.15

    - Vitor Cesar, Iść przez miasto w stanie zamętu, ul. Marszałkowska 9/15,

    Warszawa

  • 30.6, g. 19 - 9.7.15

    - Bartosz Kokosiński, Termokoloryzacja, ul. Lubelska 30/32, lok. U-42,

    Warszawa

  • 30.6, g.19

    - Dariusz Kociński, Kompozycja Hipotetyczna no. 4,Trzy Czte Ry! Performance!, BWA,

    Zielona Góra

  • 29.06 - 8.07.15

    - Mira Boczniowicz, Dariusz J. Gorski, Pomiar entropii, działania, instalacja, Entropia,

    Wrocław

  • 28.6.15, g.20

    - Eddy, Where are we now?, Live, Galeria Starter,

    Warszawa

  • 27.06, g. 14 - 26.07.15

    - Søren Dahlgaard, The Maldives Exodus Caravan Show, CSW Łaźnia 2,

    Gdańsk

  • 27.6, g.18 - 31.7.15

    - Dominik Ritszel, Zając nie ucieknie, galeria Szara,

    Cieszyn

  • 26.6, g.17 - 7.9.15

    - Daniel Malone, Niezidentyfikowane obiekty artystyczne w epoce sztuki aktualnej, Muzeum Współczesne

    Wrocław

  • 26.6, g. 18 - 31.7.15

    - Robert Maciejuk, Ceremonie; Paul Sochacki, To nie jest ostatnia fotografia; Jan Gryka, interwencje malarskie, Galeria Biała,

    Lublin

  • 26.6, g.19 – 30.6.15

    - Survival 13. Czyny zabronione, Koszary Oddziałów Prewencji Policji, ul. Księcia Witolda,

    Wrocław

  • 26.6.15, g.20

    - Michał Bugalski, Rozpoznanie, Poznańska Galeria Nowa,

    Poznań

  • 26.6, g.19 - 6.9.15

    - Adam Broomberg & Oliver Chanarin, Podstawowe zasady, CSW Zamek Ujazdowski,

    Warszawa

  • 26.6 g.18 - 28.6.15

    - Perunalia, otwarte pracownie artystów, Grochowska 301/305,

    Warszawa

  • 26.6, g.18 - 20.9.15

    - MAKOM. Dani Karavan. Esencja miejsca, Międzynarodowe Centrum Kultury,

    Kraków

  • 26.06, g. 19 - 12.07.15

    - Rafał Wilk, Dom pod Zwariowaną Gwiazdą, BWA,

    Zielona Góra

  • 26.6, g.18 - 19.8.15

    - The Admirable Number Pi, galeria Żak/Branicka,

    Berlin

  • 26.6, g.17 - 31.7.15

    - Cud, Zona Sztuki Aktualnej,

    Gdańsk

  • 26.6, g.18 - 13.9.15

    - Krzysztof Wodiczko. Na rzecz domeny publicznej, ms2,

    Warszawa

  • 25.06, g. 18 – 24.07.15

    - Otwarte Miasto, Festiwal Sztuki w Przestrzeni Publicznej, OMIT Rozdroża,

    Lublin

  • 25.6, g.18 – 19.7.15

    - Karol Pustelnik (1918-2010), To jest moje życie..., Galeria Bielska BWA,

    Bielsko-Biała

  • 25.6.15, g.18

    - Zbigniew Herbert, Ludzie; Prace studentów ASP w Gdańsku, On/a, MOCAK,

    Kraków

  • 24.6, g.18 - 9.8.15

    - Czysta formalność, Galeria Labirynt,

    Lublin